10 Temmuz 2009 Cuma

Tatilden, dostluktan, yapılan hataların bile insana büyük kazançlar sağlayabileceğinden falan filanYaz en sevdiğim mevsim,kendime layık gördüğüm isimden de belli ya zaten- Yazgüneşi :)


bu sene bol yolculuklu olacak gibiHaziran'ın son haftası candostum kızlarımızı kaptığımız gibi kendimizi attığımız Alanya ile başladık sezonaHarikaydıÖzlem çocukluk arkadaşımen eski, en kadim dostum, en gerçek olan 3-5 taneden biri30 yıllık bir geçmişimiz varve geriye dönüp baktığımda kavga, tartışma, küslük, alınganlık var mı diye?hayır yokhiç olmadı


Özge - yani Özlem'in kızı- ve bizim capon süper iyi dostyaş farkları çok ama birbilerini bir o kadar çok seviyorlar.


hayatımın en büyük zevzekliğini yapıp aptal saptal sanal grup üyelikleriyle kızıma kendi sahip olduğumca değerli ve köklü bir çocukluk arkadaşı bulsam keşke derken Özge ile bunu yakalayabileceği aklımın ucuna gelmezdi, yaş farkı sebebiyle... O zamanlar çok anlaşamıyorlardı Capon konuşmadığı için falan.


Yalnız şu da bir gerçek ki yapmış olduğum zevzeklikten bir an bile pişmanlık duymuyorum zira Pelin Mısra Sabri üçlemesini kazandırdı ailemize :)Büyük kazançHayatta hiç bir şey tesadüf değil o kesin. Yaşananlar da tesadüf değildi elbet ve sonuçta ortaya ne çıktı? En eski candostum Özlemle en yeni candostum Pelinin eski iş yerinden gayet iyi tanışan ve birbirini seven kişiler olduklarının ayırdına vardık... Özlem-Pelin-Nes üçlemesinin oluşması için hayat bir plan yapıp bizi de oynatmış içinde meğer... Ne iyi yapmış. bu muhteşem huzuru yakalamam için bir süre anlamsız bir hengame ve gereksiz bir dedikodu yumağında yoğrulmak gerekliymiş benim için...Olsun değdi...Hiç bir şey sebepsiz değil gerçektenBir başka candostum Aykut der hep"sel gider kum kalır" diyeöyle olduyağdı, esti, gürledi; sel oldu aktı gittigiderken uzun yıllardır inatla hayatıma dahil etmeye çaba harcadığım çeri çöpü de temizleyip süpürüp götürdüiçimi, dışımı, ruhumu yıkadıŞimdilerde yaşadığım huzuru kolay kolay değişmem pek bir şeyle....


ve tatilin ikinci bölümüne hazırız şimdipazar sabaha karşı Marmaris yollarına vuracağız kendimizi Büü-capon-Nes üçlüsü olarakve Marmaris'te torişle buluşacağız, Annişle. Çok özledik... Anneler gününün hemen ardından Bodrum'a gitmişti Nagişlere..


e hadi uğurlar ola o haldeYolcu yolunda gerek

Hiç yorum yok: